foto1
Malownicze krajobrazy
foto1
Zachwycająca przyroda
foto1
Ekscytujące sporty
foto1
Turystyka
foto1
Odpoczynek
Witajcie w Jodłowniku !


Góry Sowie

Informacje o regionie...

Więcej...

Sołectwo Jodłownik

Informacje o sołectwie Jodłownik. Dane statystyczne, statuty, dane kontaktowe

Więcej...

Gmina Dzierżoniów

Informacje ogólne o Gminie...

Więcej...

Historia

Opis miejscowości wraz z historią....

Więcej...

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczniowa sesja Rady Gminy DzierżoniówGłównym tematem styczniowej sesji Rady Gminy Dzierżoniów były gospodarka wodno-ściekowa i gospodarka odpadami na terenie naszej gminy. Obrady odbyły się w czwartek 25 stycznia...

Prezentację na temat gospodarki wodno-ściekowej przedstawił kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Dzierżoniów Rafał Kosek. Opowiedział m.in. o kosztach, jakie ponoszą w tym zakresie mieszkańcy, a także o środkach, które przeznacza na tę działalność nasza gmina. Tematem jego prezentacji były również najważniejsze planowane i zrealizowane już inwestycje.

 

Z kolei Prezes Zarządu Związku Gmin ZGPD 7 Paweł Puszka przedstawił radnym temat gospodarki odpadami na terenie gminy. Przypomniał o najważniejszych obowiązujących przepisach oraz przybliżył szczegóły zbliżających się w tym zakresie zmian.

 

Radni przyjęli ponadto plany pracy komisji Rady Gminy Dzierżoniów na 2018 r. oraz przegłosowali kilka uchwał, m.in. w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2018.

 

Kolejne przyjęte uchwały dotyczyły określenia kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Dzierżoniów.

 

Styczniowa sesja Rady Gminy DzierżoniówStyczniowa sesja Rady Gminy DzierżoniówStyczniowa sesja Rady Gminy DzierżoniówStyczniowa sesja Rady Gminy Dzierżoniów

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 13

Wszystkich 856748

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pogoda Jodłownik z serwisu