foto1
Malownicze krajobrazy
foto1
Zachwycająca przyroda
foto1
Ekscytujące sporty
foto1
Turystyka
foto1
Odpoczynek
Witajcie w Jodłowniku !


Góry Sowie

Informacje o regionie...

Więcej...

Sołectwo Jodłownik

Informacje o sołectwie Jodłownik. Dane statystyczne, statuty, dane kontaktowe

Więcej...

Gmina Dzierżoniów

Informacje ogólne o Gminie...

Więcej...

Historia

Opis miejscowości wraz z historią....

Więcej...

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Bezpieczeństwo i porządek publiczny na terenie gminy oraz efekty robót publicznych i prac interwencyjnych to główne tematy XLVI sesji Rady Gminy Dzierżoniów. Posiedzenie odbyło się w czwartek 22 lutego...

W obradach wzięli udział zaproszeni goście: Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie podinsp. Przemysław Marut, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie bryg. Bogdan Najdek oraz Komendant Gminny ZOSP RP Krzysztof Kot.

Po otwarciu sesji i przyjęciu porządku obrad Rada wysłuchała sprawozdań przedstawicieli służb mundurowych z działań w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego. O działaniach policji podejmowanych w minionym roku na terenie naszej gminy opowiedział podinsp. Przemysław Marut, z kolei o pracy straży pożarnej - bryg. Bogdan Najdek.

Kolejnym punktem sesji były roboty publiczne i prace interwencyjne na terenie gminy w 2017 r. Sprawozdanie z działań podejmowanych w tym zakresie przedstawił Radzie Kierownik Referatu Mienia Komunalnego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Mariusz Zawiła.

Radni przyjęli ponadto kilka uchwał, m.in. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów i nadania jej statutu, zmian w wieloletniej prognozie finansowej i w budżecie gminy Dzierżoniów, udzielenia pomocy rzeczowej na rzecz Powiatu Dzierżoniowskiego przy realizacji zadania związanego z wykonaniem chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 3011 czy nadania nazwy drodze wewnętrznej we Włókach (ulicy Łąkowa).

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 52

Wszystkich 881392

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pogoda Jodłownik z serwisu