foto1
Malownicze krajobrazy
foto1
Zachwycająca przyroda
foto1
Ekscytujące sporty
foto1
Turystyka
foto1
Odpoczynek
Witajcie w Jodłowniku !

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Może być zdjęciem przedstawiającym serceGrupa Jodłowniczan zdobyła grant w XI edycji konkursu Dolnośląskie Małe Granty, dzięki temu realizowany będzie u nas projekt "Zróbmy coś razem - cykl spotkań integracyjnych dla mieszkańców Jodłownika." Spotkania potrwają do połowy sierpnia, mają różną formę i są otwarte dla każdego. Dołącz do nas, zróbmy coś razem!

30 listopada 2017 roku Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyjął uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa dolnośląskiego ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

aktualności Gmina DzierżoniówW dniach 15 i 16 maja na terenie gminy Dzierżoniów prowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i opon z gospodarstw domowych, zgodnie z poniższym harmonogramem.

aktualności Gmina DzierżoniówGmina Dzierżoniów zakończyła realizację zadania pn.: "Budowa lamp ulicznych zasilanych energią słońca na terenach, w których funkcjonowały PGR-y". Inwestycja realizowana była dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład, Program Inwestycji Strategicznych.

aktualności Gmina DzierżoniówGmina Dzierżoniów 26 marca podpisała umowę na zadanie "Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie Gminy Dzierżoniów - Poprawa jakości życia mieszkańców" z podziałem na 2 części.

aktualności Gmina DzierżoniówW związku z wyborami sołtysów gminy Dzierżoniów, które odbędą się 23 czerwca 2024 r., podajemy do publicznej wiadomości obwieszczenie Wójta Gminy Dzierżoniów o zarejestrowanych kandydatach na sołtysów, datę wyborów oraz adresy lokali wyborczych.

aktualności Gmina DzierżoniówW niedzielę 26 maja na terenie obok boiska sportowego w Jodłowniku odbyła się impreza plenerowa pn. "Sowiogórskie Rodeo". Była to II edycja tego wydarzenia współorganizowanego przez Powiat Dzierżoniowski i Gminę Dzierżoniów.

Dziś do dzieci z Jodłownika przybył Św.Mikołaj prosto z zimnej Laponi.

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 52

Wszystkich 881393

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pogoda Jodłownik z serwisu