Sołectwo Ostroszowice zajęło 3. miejsce w konkursie „Piękna Wieś Dolnośląska”

Komisja konkursowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przekazała wyniki w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska. Miło nam ogłosić, że Sołectwo Ostroszowice zajęło 3 Miejsce na Najpiękniejszą Wieś Dolnego Śląska. Ogromne gratulacje!

Warto przypomnieć, że 13 maja komisja odwiedziła sołectwo Ostroszowice. Wizyta była znakomitą okazją dla mieszkańców Ostroszowic do zaprezentowania efektów swojej wieloletniej pracy na rzecz wsi, a jej członkowie mogli ocenić nie tylko estetykę miejscowości, ale też liczne inicjatywy społeczne, a także troskę o tradycję oraz nowoczesne działania integrujące mieszkańców. Zajęcie 3 miejsca jest ogromnym sukcesem. Jeszcze raz gratulujemy.

https://www.ug.dzierzoniow.pl/wydarzenia/solectwo-ostroszowice-na-podium-3-miejsce-w-konkursie-piekna-wies-dolnoslaska

Related posts

Koncert i wycieczka piesza na rozpoczęcie wakacji

Święto Jodłownika 2026

Jodłownickie Zmagania Warcabowe za nami