Gminne Święto Odnowy Wsi

by adminjodlo2025

W trakcie finału „Gminnego Święta Odnowy Wsi” reprezentanci Jodłownika odebrali nagrodę w postaci promesy finansowej o wartości 800zł.

Ponad sto osób wzięło wczoraj udział w finale XV edycji „Gminnego Święta Odnowy Wsi”. W trakcie uroczystości zorganizowanej w Piławie Dolnej ogłoszono wyniki corocznego konkursu „Kreatywne sołectwo”. Po raz pierwszy w historii zwyciężyło sołectwo Roztocznik! 🟦🟨🟩

Rywalizacja między piętnastoma sołectwami inspiruje i wpływa na rozwój całej gminy. Mieszkańcy identyfikują się ze swoimi miejscowościami, a wsie Gminy Dzierżoniów stają się dzięki temu coraz piękniejsze. Przy wyborze laureatów 5-osobowe jury kierowało się w ocenie czterema kategoriami. Były to: estetyka, odnowa wsi, aktywność w sieci oraz aktywność wsi.

Przeczytaj również

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00