foto1
Malownicze krajobrazy
foto1
Zachwycająca przyroda
foto1
Ekscytujące sporty
foto1
Turystyka
foto1
Odpoczynek
Witajcie w Jodłowniku !


Góry Sowie

Informacje o regionie...

Więcej...

Sołectwo Jodłownik

Informacje o sołectwie Jodłownik. Dane statystyczne, statuty, dane kontaktowe

Więcej...

Gmina Dzierżoniów

Informacje ogólne o Gminie...

Więcej...

Historia

Opis miejscowości wraz z historią....

Więcej...

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Może być zdjęciem przedstawiającym serceGrupa Jodłowniczan zdobyła grant w XI edycji konkursu Dolnośląskie Małe Granty, dzięki temu realizowany będzie u nas projekt "Zróbmy coś razem - cykl spotkań integracyjnych dla mieszkańców Jodłownika." Spotkania potrwają do połowy sierpnia, mają różną formę i są otwarte dla każdego. Dołącz do nas, zróbmy coś razem!

aktualności Gmina DzierżoniówW związku z wyborami sołtysów gminy Dzierżoniów, które odbędą się 23 czerwca 2024 r., podajemy do publicznej wiadomości obwieszczenie Wójta Gminy Dzierżoniów o zarejestrowanych kandydatach na sołtysów, datę wyborów oraz adresy lokali wyborczych.

aktualności Gmina DzierżoniówW niedzielę 26 maja na terenie obok boiska sportowego w Jodłowniku odbyła się impreza plenerowa pn. "Sowiogórskie Rodeo". Była to II edycja tego wydarzenia współorganizowanego przez Powiat Dzierżoniowski i Gminę Dzierżoniów.

aktualności Gmina DzierżoniówW dniach 15 i 16 maja na terenie gminy Dzierżoniów prowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i opon z gospodarstw domowych, zgodnie z poniższym harmonogramem.

30 listopada 2017 roku Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyjął uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa dolnośląskiego ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

aktualności Gmina DzierżoniówGmina Dzierżoniów zakończyła realizację zadania pn.: "Budowa lamp ulicznych zasilanych energią słońca na terenach, w których funkcjonowały PGR-y". Inwestycja realizowana była dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład, Program Inwestycji Strategicznych.

aktualności Gmina DzierżoniówGmina Dzierżoniów 26 marca podpisała umowę na zadanie "Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie Gminy Dzierżoniów - Poprawa jakości życia mieszkańców" z podziałem na 2 części.

Dziś do dzieci z Jodłownika przybył Św.Mikołaj prosto z zimnej Laponi.

 

 

Oficjalnie, kultowe mostki w Jodłowniku trafią do RBR (Richard Burns Rally)! Krzysztof Baran (Baran Tracks) pracuje już nad projektem ponad ośmiokilometrowej trasy wiodącej z Wolibórza do… Jodłownika. Fani Rajdu Świdnickiego Krause będą zachwyceni!

aktualności Gmina DzierżoniówGmina Dzierżoniów, jako jedyna w Powiecie Dzierżoniowskim, otrzyma 1.852.600 zł na modernizację oświetlenia ulicznego. Tak dobrą dla naszego samorządu informację przekazał Prezes Rady Ministrów, który ogłosił wyniki konkursu w ramach IX edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych "Rozświetlamy Polskę".

   Tegoroczna edycja Rajdu Wikinga przybrała typowo zimowe szaty. Niejednemu kierowcy przysporzyła problemów.

aktualności Gmina DzierżoniówZbliża się kolejny sezon zimowy. Utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2023/2024 będzie przeprowadzone na zasadzie pogotowia.

 

 

 

  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 0

Wczoraj 52

Wszystkich 881391

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pogoda Jodłownik z serwisu